Zavřít Pozor akce!
Ke každému zakoupenému kočárku z firmy Tako
(akce se nevztahuje na kočárky pro panenky)
Kočárky

dostanete zboží v hodnotě 1 000 Kč (40 €) zdarma!Klikněte pro zvětšení
Autosedačka Maxi-Cosi Cabrio Fix Dress Blue535753585359
Autosedačka Maxi-Cosi Cabrio Fix Dress Blue

Doba dodání: Do 14 dnů

Cena: 0,- Kč (0,- €)3260,- Kč (129,- €)

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix umožňuje nastavit hloubku sedu a s možnosti instalace pomocí systému IsoFix, a tak zaručuje pro nejmenší děti zvýšenou ochranu před bočními nárazy. K uchycení pomocí systému IsoFix je nutné zakoupit základnu Maxi-Cosi EasyFix. V kombinaci se základnou Maxi-Cosi EasyFix patří Maxi-Cosi CabrioFix mezi nejbezpečnější autosedačky na trhu, kdy jako první na světě získala v nezávislých testech společnosti ADAC pět hvězd.

Komfort: Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je velmi prostorná a je vybavená regulátorem úhlu sezení, kdy to lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začne dítě růst, lze výplň z autosedačky vyndat a  tak zvětšit prostor. Pro ty nejmenší dětí jistě přijde vhod i výplň na hlavičku zabraňující volnému naklánění. Sluneční stříška  autosedačky je integrovaná v zadní části, kdy je tak vždy při ruce. Autosedačku  Maxi-Cosi CabrioFix jlze přenášet za pomoci ergonomicky tvarovaného madla. V případě potřeby lze do úložného prostoru v zadní části autosedačky uložit drobnosti pro dítě. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát. Autosedačku  lze do automobilu uchytit za pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu nebo systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi EasyFix či 3 bodového pásů se základnou Maxi-Cosi EasyBase.

Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky:  Maxi-Cosi, Tako, Quinny, Bébé Confort, Mutsy, Bugaboo, Stokke

 

Obsah balení:   Autosedačka s potahem, výplní na hlavičku a polstrováním pásů a návod k obsluze v českém jazyce.

 

Parametry:         0-13 kg (Skupina 0+)

Norma EU:         ECE R44/04

 

Testy ADAC:      5 hvězdiček

 

Způsob upevnění do automobilu: Umístění autosedačky vždy proti směru jízdy

 

Upevnění pomocí 3 bodového pásu:     Ano

 

Upevnění pomocí systému IsoFix:        Ano

 

Upevnění pomocí externí základny:      Ano

 

Technická data

 

Váha:                   3.25

Šířka sedu:           29 cm

Délka opěrky zad:  50 cm