Navštivte také náš eshop s těhotenskou módou!

Zavřít

Pozor Akce!

Ke každému zakoupenému kočárku
od firmy Tako dostanete zboží v hodnotě 1 000 Kč (40 EUR) ZDARMA!
Akce se nevztahuje na kočárky pro panenky.

Sluneční stříška (v ceně 400 Kč)

Pláštěnka (v ceně 300 Kč)

Moskytiéra (v ceně 300 Kč)

Nabídka kočárků

Autosedačka Maxi-Cosi Cabrio Fix Dress Blue

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix umožňuje nastavit hloubku sedu a s možnosti instalace pomocí systému IsoFix, a tak zaručuje pro nejmenší děti zvýšenou ochranu před bočními nárazy. K uchycení pomocí systému IsoFix je nutné zakoupit základnu Maxi-Cosi EasyFix. V kombinaci se základnou Maxi-Cosi EasyFix patří Maxi-Cosi CabrioFix mezi nejbezpečnější autosedačky na trhu, kdy jako první na světě získala v nezávislých testech společnosti ADAC pět hvězd.

Komfort: Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je velmi prostorná a je vybavená regulátorem úhlu sezení, kdy to lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začne dítě růst, lze výplň z autosedačky vyndat a  tak zvětšit prostor. Pro ty nejmenší dětí jistě přijde vhod i výplň na hlavičku zabraňující volnému naklánění. Sluneční stříška  autosedačky je integrovaná v zadní části, kdy je tak vždy při ruce. Autosedačku  Maxi-Cosi CabrioFix jlze přenášet za pomoci ergonomicky tvarovaného madla. V případě potřeby lze do úložného prostoru v zadní části autosedačky uložit drobnosti pro dítě. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát. Autosedačku  lze do automobilu uchytit za pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu nebo systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi EasyFix či 3 bodového pásů se základnou Maxi-Cosi EasyBase.

Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky:  Maxi-Cosi, Tako, Quinny, Bébé Confort, Mutsy, Bugaboo, Stokke

 

Obsah balení:   Autosedačka s potahem, výplní na hlavičku a polstrováním pásů a návod k obsluze v českém jazyce.

 

Parametry:         0-13 kg (Skupina 0+)

Norma EU:         ECE R44/04

 

Testy ADAC:      5 hvězdiček

 

Způsob upevnění do automobilu: Umístění autosedačky vždy proti směru jízdy

 

Upevnění pomocí 3 bodového pásu:     Ano

 

Upevnění pomocí systému IsoFix:        Ano

 

Upevnění pomocí externí základny:      Ano

 

Technická data

 

Váha:                   3.25

Šířka sedu:           29 cm

Délka opěrky zad:  50 cm

 

 

 

Podrobné informace

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

V ceně je

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

Všechny obrázky

Cena: 3260 Kč (0 €)
0 Kč (0 €)

Dostupnost: Do 14 dnů

Příslušenství
Počet kusů