Navštivte také náš eshop s těhotenskou módou!

Zavřít

Pozor Akce!

Ke každému zakoupenému kočárku
od firmy Tako dostanete zboží v hodnotě 1 000 Kč (40 EUR) ZDARMA!
Akce se nevztahuje na kočárky pro panenky.

Sluneční stříška (v ceně 400 Kč)

Pláštěnka (v ceně 300 Kč)

Moskytiéra (v ceně 300 Kč)

Nabídka kočárků

Kočárek Tako Acoutic nr.8

Kombinovaný kočárek ACOUSTIC je vhodný jak do města tak do terénu. Lehká kovová konstrukce, použitá potahová látka  a design kočárku zaujme všechny, kteří ocení komfort a bezpečí dítěte. Kočárek Ballila je vhodný pro využití od narození dítěte do cca 3 let. Kolečka kočárku ACOUSTIC jsou nafukovací, kdy zákazník má možnost výběru velikosti kol a to 12 nebo 14 palců. Kočárek ACOUSTIC je vybaven  centrálním systémem brzd.  Na výrobu kočárku jsou použité materiály nejvyšší jakosti, potahy splňují normy ÖKO ? Tex Standard 100, kočárek  Ballila je certifikován  a byl vyroben podle bezpečnostní evropské normy EN 1888/2003. Podvozek je vybaven komfortním odpružením všech kol. Sportovní korbička kočárku je plně polohovatelná, a zaručuje komfortní sezení dítěti. Stříška kočárku je sklopná. Sportovní korbičku a gondolu lze umístit, jak ve směru jízdy tak i v protisměru jízdy.  Skládání kočárku je snadné, kočárek je po složení kompaktní a je vybaven pojistkou proti náhodnému rozložení. Rukojeť kočárku je výškově polohovatelná a je potažená eko kůži.


K KOČÁRKU LZE DOKOUPIT AUTOSEDAČKU A SLUNEČNÍ STŘÍŠKU (cena autosedačky je 1999 Kč, sluneční stříšky je 400 Kč, pokud máte zájem o autosedačku nebo sluneční stříšku, prosíme uveďte to v objednávce do poznámek).

Nyní ke kočárku zdarama rukavice v barvě kočárku (viz. foto)Součástí výbavy kočárku je:  

    prostorná hluboká korbička ( gondola),

Hlubokou korbičku lze usadit do rámu konstrukce, jak ve směru i proti směru jízdy. Na dně korbičky je umístěna dostatečně hrubá 100% bavlněná matrace. Opěrka zad a hlavy je  polohovatelná, univerzální nánožník  ideálně doléhá ke korbičce. Madlo korbičky je potaženo eko kůži, uchopením za madlo lze korbičku snadno přenášet. Hluboká vanička je vyrobena z pevného plastu, uvnitř vaničky  je 100 % bavlněná matrace. Potah vaničky lze po odepnutí vyprat do 30 C.

    prostorná sportovní korbička

Sportovní korbičku  lze usadit ve směru i proti směru jízdy, zádovou opěrku je více uhlově polohovatelná, sportovní korbičku lze nastavit do ležící polohy. Nastavitelná nožní opěrka je chráněná folii proti ušpinění. Boudičku sportovní korbičky lze sklopit nebo ji lze úplně odstranit. Dále 5-bodové bezpečnostní pásy, dodatečná matrace, demontovatelné ochranné madlo. Možnost odepnutí stříšky.
V ceně kočárku:
- chromový podvozek (kočárek číslo 5 a kočárek číslo 7 hnědý) + 4 nafukovací kola (standardně 14 kola)
- hluboká korba
- sportovní korba
- víceúčelová příruční taška v barvě kočárku
- pláštěnka na kočárek
- nákupní košík do 2 kg
- nánožník na sportovní korbu
- nánožník na hlubokou korbu
- úložný box umístěn na konstrukci pod korbičkou

Rozměry:
- kočárek složený : délka 89 cm, šířka: 56 cm, výška: 38 cm
- kočárek rozložený: délka 105 cm, šířka: 56 cm, výška: 108 cm
- výška korby od země 63 cm
- poloha nastavitelné rukojeti 75-114 cm
- rozměry korby délka 85 cm, šířka 40 cm, výška 22 cm
- sportovní korba celková délka 92 cm x šířka 31 cm
- váha konstrukce bez kol 6 kg
- celková váha sportovní verze 17 kg
- celková váha hluboké verze 17,5 kg

Autosedačka
- nánožník
- boudička
- vložka pro kojence
- možnost kolébky
- hmotnost 3 kg
 

Podrobné informace

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

V ceně je

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

Všechny obrázky

Cena: 9999 Kč (0 €)
0 Kč (0 €)

Dostupnost: 7 - 14 dní

Příslušenství

Počet kusů