Zavřít Pozor akce!
Ke každému zakoupenému kočárku z firmy Tako
(akce se nevztahuje na kočárky pro panenky)
Kočárky

dostanete zboží v hodnotě 1 000 Kč (40 €) zdarma!Klikněte pro zvětšení
kočárek Tako Captiva Turbo Dream nr.125162517251825192947
kočárek Tako Captiva Turbo Dream nr.1

Využitím prostoru pro lepší bezpečnost a komfort dítěte vznikl, nový moderní model firmy Tako kočárek Captiva.  Multifunkční model Captiva je kočárkem nové generace, do kterého je možnost snadno upevnit autosedačku. Kočárek Captiva je vhodný pro děti od narození do cca 36 měsíců věku dítěte.  Materiály z nichž je, kočárek vyroben, jsou nejvyšší jakosti jako je eko – kůže a splňují normy ÖKO – Tex Standard 100. Přední foukaná kolečka o průměru 22 cm jsou otočná o 360 stupňů s možností aretace. Kočárek Captiva, je vybaven  centrálním systémem brzd Easy STOP. Podvozek má komfortní dvoupolohové odpružení  kol. Hluboká korbička je vybavená pevným madlem, které slouží k přenášení korbičky. Uvnitř hluboké korby se nachází polohovací opěrka zad a měkká madrace. Vnitřní potah hluboké korbičky lze zcela odepnout a ručně vyprat v tekutém pracím prostředku do 30°. Korbičku po vyjmutí s konstrukce lze využít i jako houpačku. Hlubokou korbičku (gondolu) i sportovní korbičku lze nasadit ve směru i v protisměru jízdy. Zádová opěrka sportovní korbičky kočárku je plně polohovatelná, a zaručuje dítěti komfortní sezení. Skládání kočárku je snadné, kočárek je po složení kompaktní a je vybaven pojistkou proti náhodnému rozložení. Rukojeť kočárku je výškově polohovatelná a je potažená EKO kůží.

Doba dodání: 7 dní
Cena: 9000,- Kč (356,- €)8099,- Kč (320,- €)

 

K KOČÁRKU LZE DOKOUPIT AUTOSEDAČKU NEBO FUSAK (cena autosedačky je 1999 Kč, fusak je v ceně 980 Kč, pokud máte zájem o autosedačku nebo fusak, prosíme uveďte to v objednávce do poznámek)

Součástí výbavy kočárku je:

  • hluboká korbička (gondola)
Prostornou hlubokou korbičku lze upevnit do rámu konstrukce, ve směru i v protisměru jízdy. Rozměry vnitřního lůžka 79 cm x 39 cm. Na dně korbičky je umístěna dostatečně hrubá matrace. Potah, který vystýlá vnitřní boční část korbičky lze zcela odepnout. Opěrka zad a hlavy je  polohovatelná, univerzální nánožník  ideálně doléhá ke korbičce. Madlo korbičky je potaženo eko kůži, uchopením za madlo lze korbičku snadno přenášet.
  • sportovní korbička
Prostornou sportovní korbičku  lze upevnit ve směru i v protisměru jízdy. Zádová opěrka je polohovatelná. Sportovní korbičku lze polohovat do vodorovné polohy. Nastavitelná nožní opěrka je chráněná folii proti znečištění. Boudičku sportovní korbičky lze sklopit nebo ji lze úplně sundat. Součástí výbavy jsou také, 5-ti bodové bezpečnostní pásy, dodatečná zimní flísová poduška, ochranné madlo a nánožník.
  • skládání moderní odlehčené konstrukce kočárku je velmi snadné.
  • praktická prostorná taška na rukojeť,

  • prostorný nákupní košík,

  • pláštěnka z ventilací je univerzální, jak pro sportovní tak hlubokou korbičku.

ROZMĚRY:

 kočárek rozložený: délka 95 x šířka 60 x výška110 cm

 složený kočárek:    délka 95 x šířka 60 x výška 35 cm

 vnitřní rozměry korby: délka 79 x šířka 39 cm

 průměr zadních koleček: 29 cm

 průměr předních koleček: 22 cm

 barva koleček: černá/stříbrná

 hmotnost hluboké korby (GONDOLA): 6 kg

 hmotnost sportovní korby: 6 kg

 hmotnost podvozku: 10 kg