Navštivte také náš eshop s těhotenskou módou!

Zavřít

Pozor Akce!

Ke každému zakoupenému kočárku
od firmy Tako dostanete zboží v hodnotě 1 000 Kč (40 EUR) ZDARMA!
Akce se nevztahuje na kočárky pro panenky.

Sluneční stříška (v ceně 400 Kč)

Pláštěnka (v ceně 300 Kč)

Moskytiéra (v ceně 300 Kč)

Nabídka kočárků

Sáňky Linea nr.3, purple,

Sáňky s odjímatelnou opěrkou zad a madlem pro tlačení bez fusaku.

Sáňky Linea s odjímatelným madlem pro tlačení od firmy TAKO jsou konstruovány tak, aby děti mohly bezpečně se svými rodiči strávit hodně času na zdravém zimním vzduchu a užily si spolu s dospělými  mnoho zábavy na sněhu. Odjímatelné madlo se pouze nasouvá do knstrukce zádové opěrky. Madlo velmi snadno nasadíte nebo sundáte. Konstrukce sání je vyrobena z odlehčených ocelových trubek oválného průřezu, což vylučuje jakékoliv deformace sáněk, či jiné mechanické poškození. Konstrukce sání se rozšiřuje směrem ke skluznicím, což zajišťuje velmi dobrou stabilitu.  Sedací plocha sání je vyrobena z bukového dřeva, která zajistí pohodlné sezezení dítěte. Konstrukce je barvena eko lakem. Lak je nanášen elektrostatickým způsobem, což zvětšuje jeho odolnost i při vysokých  mrazech v zimním období. Saně jsou vyrobeny z lehkého kovu.


Součásti sáněk:

  • odjímatelná opěrka zad, která zajišťuje bezpečnost dítěte proti vypadnutí (ohrádka je připevněna ke konstrukci čtyřmi šrouby, takže v případě potřeby lze podporu zad demontovat.)
  • madlo pro tlačení, který  ulehčuje ovládání sáněk. Tlačení za pomoci nástavce má výhodu, že máme stále dítě na dohled. Nástavec obsahuje plastovou rukojeť, díky které se chlad nepřenáší z konstrukce na ruce, a zabraňuje klouzání rukou. V případě potřeby lze snadno rukojeť ze sání odstranit.
  • pevný popruh, který umožňuje táhnout sáňky, nebo pomáhá dítěti v ovládání sáněk

Součásti sání není zimní fusak a rukavice lze dokoupit.

Volitelně můžete koupit fusak do saní nebo univerzální fusak.

Rozměry: šířka - 45 cm, délka - 101 cm, výška - 62 cm.

Šířka sedáku - 21 cm, délka - 60 cm

 

Podrobné informace

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

V ceně je

Kombinovaný kočárek Ambre Eco kůže 2 v 1 (hluboká korbička + sportovní sedačka) je vyráběn firmou Tako výhradně pro společnost Libero Style s.r.o. Multifunkční model Ambre je kočárkem nové generace, který je vhodný od narození dítěte do cca 3 let věku.

Všechny obrázky

Cena: 1299 Kč (0 €)
0 Kč (0 €)

Dostupnost: možnost odběru ihned

Příslušenství

Počet kusů